Szanowni Mieszkańcy. Od dzisiaj tylko ważne i aktualne informacje. Zapraszamy do współpracy. Wyzwań jest wiele. 

Zarząd SM "Klakson"

Otwarte place zabaw

SZANOWNI MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „KLAKSON” W LUBLINIE.

Od 30 maja 2020 roku istnieje możliwość otwierania do dyspozycji Mieszkańców placów zabaw. Niestety nie ukazały się dotychczas żadne przepisy dotyczące szczególnych warunków sanitarnych, nadal w Polsce panuje stan epidemii. Otrzymujemy pytania od Mieszkańców kiedy place zabaw znowu będą otwarte. 

Dlatego też, pomimo braku wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczących bezpieczeństwa na placach zabaw, Spółdzielnia Mieszkaniowa „KLAKSON”, postanowiła uruchomić wszystkie place zabaw z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Nadal nieczynne będą piaskownice. Zgłaszane są opinie ekspertów, że piaskownica i zabaw w nich DZIECI jest dużym zagrożeniem w warunkach trwającej epidemii.

Jednocześnie APELUJEMY do RODZICÓW o odpowiedzialne  zachowanie, które pozwoli na zachowanie zasad bezpieczeństwa zarówno dla ich DZIECI , jak i pozostałych Mieszkańców Osiedla.

W przypadku dużej liczby już przebywających na terenie placu prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu, minimum 2-metrowego. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, bardzo prosimy o zasłanianie nosa i ust zarówno przez dorosłych jak i dzieci powyżej 4 roku życia.

Zalecamy także, we własnym zakresie, dezynfekcję rąk DZIECI i dorosłych przy wejściu i wyjściu z placu zabaw. Życzymy ZDROWIA dla WSZYSTKICH i dobrej zabawy dla DZIECI.

APELUJEMY O ZABAWĘ Z DZIEĆMI MAKSYMALNIE DO GODZINY 20.00. USZANUJMY POTRZEBĘ WYPOCZYNKU POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW POBLISKICH NIERUCHOMOŚCI.

ZARZĄD SM „KLAKSON”

Files:
zalecenia główny inspektorat sanitarny
Date 2020-06-22
File Size 15.39 KB
Download 72

Spółdzielnia Mieszkaniowa KLAKSON

ul. Szafirowa 8, 20-573 Lublin
Tel: 81 526 65 92
Kom: 517 735 590
Fax: 81 527 58 36
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.