Szanowni Mieszkańcy. Od dzisiaj tylko ważne i aktualne informacje. Zapraszamy do współpracy. Wyzwań jest wiele. 

Zarząd SM "Klakson"

Boisko do gry w piłkę

SZANOWNI MIESZKAŃCY OSIEDLA „PORĘBA” SM „KLAKSON” W LUBLINIE.

Uprzejmie INFORMUJEMY że od dnia 12.06.2020 przygotowaliśmy boisko do gry w piłkę dla DZIECI. Na prywatnym terenie SM „KLAKSON”, działce będącej mieniem ogólnym Spółdzielni, pomiędzy budynkiem Bursztynowa 9 a sklepem Stokrotka.

Od kilku lat otrzymujemy protesty Mieszkańców, głównie budynków Szafirowa 12 i 14 o uciążliwym i nagminnym graniu w piłkę na zielonym terenie wokół placu zabaw. W roku 2019 Zarząd Spółdzielni otrzymał List od 40 Mieszkańców ,domagających się zaprzestania gry w piłkę na trawnikach i obijania piłką elewacji budynków. Takie zachowania DZIECI i brak reakcji Rodziców ,uniemożliwiają odpoczynek i spokojne zamieszkiwanie, pozostałym MIESZKAŃCOM, bardzo często osobom starszym i schorowanym.

W związku z nadal powtarzającymi się przypadkami, ZABRANIAMY GRY W PIŁKĘ na terenie zielonym i chodnikach w okolicach Placu Zabaw Szafirowa 12/14. Montowane są tablice informacyjne i taśmy ostrzegawcze.

Niestety, notujemy przypadki ignorowania tego zakazu i niszczenia mienia Spółdzielni wskutek gry w piłkę (uszkodzone elewacje budynków, niszczona zieleń, niszczenie i kradzież tablic informacyjnych, zrywanie taśm). Przypominamy, że za szkody spowodowane przez osoby niepełnoletnie odpowiadają opiekunowie prawni, przede wszystkim więc RODZICE. Zarząd Spółdzielni dalej już nie może tolerować dewastacji mienia i wobec osób ponoszących odpowiedzialność za powstałe szkody, będzie dochodził odszkodowań, również na drodze postępowań sądowych.

Wszystkie DZIECI, pod opieką RODZICÓW serdecznie ZAPRASZAMY na przygotowane boisko Bursztynowa 9/sklep Stokrotka.
APELUJEMY O ZABAWĘ Z DZIEĆMI MAKSYMALNIE DO GODZINY 20.00. USZANUJMY POTRZEBĘ WYPOCZYNKU POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW POBLISKICH NIERUCHOMOŚCI.

Prezes Zarządu SM „KLAKSON”

Spółdzielnia Mieszkaniowa KLAKSON

ul. Szafirowa 8, 20-573 Lublin
Tel: 81 526 65 92
Kom: 517 735 590
Fax: 81 527 58 36
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.